התקנת תריסים מקצועית

בכל בית ישראלי ניתן למצוא תריסים המאפשרים לדיירים בבית למנוע כניסה של אור דרך החלונות. בין אם מדובר בתריסי גלילה, תריסים חשמליים כדאי להזמין מתקין תריסים מקצועי. מתקין תריסים מקצועי ידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולא להביא לשבירה של התריסים. מתקין תריסים יעשה שימוש בידע שברשותו לטובת הלקוח. התקנת תריסים מקצועית תמנע תקלות בתריסים.

גלריות תמונות מבית כל שלב ניתן למצוא בדף העסק של כל שלב ב- Facebook

תריסים חשמליים

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

עבודות אלומיניום בחלל הפנימי של הבית

אלומיניום הוא חומר קל, אינו רגיש למים ועמיד. לכן רבים בוחרים לבצע עבודות אלומיניום בביתם בהתאם לצרכים האישיים שלהם. בתקופה האחרונה ניתן לראות חלונות  העשויים מאלומיניום. מעצבי פנים מכירים את יתרונות האלומיניום על פני חומרים אחרים. אלומיניום הוא חלק חשוב מעיצוב הבית. עבודות אלומיניום החליפו את העץ שהיה פופלרי בתחילת שנות ה80. השימוש באלומיניום יוצר בידוד בין הפנים לחוץ ואינו מאפשר את כניסת קרני השמש.

פוליש לאלומיניום

 

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

תריסים חשמליים מאלומיניום יתרונות

במדינה כמו ישראל בה קרני השמש נכנסות מבעד לחלון גם בעונת החורף יש צורך בתריסים. לא משנה מה מזג האוויר בחוץ יש צורך בתריסים שיותקנו על החלונות. העיקרון לפיו פועלים תריסים חשמליים הם הקלות בהם ניתן להפעיל את התריסים. לחיצה על המתג מאפשרת את הפעלת תריסים בשעות היום או בשעות הערב. תריסים חשמליים מאפשרים לאנשים לא להשקיע מאמצים רבים בהפעלת התריסים. בנוסף, תריסים חשמליים מעניקים הגנה מפני פריצות.