דלתות אלומיניום

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית

מחיצה בין הפנים לחוץ

כולם מכירים את החשיבות של הדלתות. הדלתות הן חלק משמעותי מהבית, הן מהוות חלק חשוב בעיצוב הבית. לכן אין זה פלא כי מעצבי פנים משקיעים חשיבות רבה בתכנון דלתות לבית. דלתות זכוכית הינן דלתות אשר נחשבות למוצר מבוקש וניתן למצוא אותן בבתים רבים בישראל. אם בתחילה דלתות זכוכית שימשו כדלתות של משרדים וחדרי ישיבות, כיום ניתן לראות כי חל שינוי ואנשים בוחרים בדלתות מסוג זה גם לשימוש פרטי. דלתות זכוכית מפרידות בבתים בין הפנים לבין החוץ כלומר, בין הגינה לבין החדרים האחרים בבית. הבחירה להתקין דלתות זכוכית היא בחירה בסגנון הפתוח.  

חווית רחצה יוקרתית  

מקלחת שעשויה מחומרים איכותיים הופכת את החוויה לנעימה יותר. השהייה במקלחת היא חוויה מהנה שנועדה לשחרר מתחים באמצע היום. בדומה לתחומים אחרים, כך גם תחום הרחצה אינו קופא על שמריו ומציג מגוון חידושים בתחום כמו למשל חיפוי זכוכית למקלחת. חיפוי זכוכית למקלחת מאפשר ליהנות מחווית רחצה יוקרתית במיוחד. הזכוכית חסומה ובעלת עמידות גבוהה, ולכן ניתן לעצב את האמבטיה בהתאם לבחירה אישית או של מעצב.

מומלץ להתקין כיום פרופיל בלגי

מומלץ להתקין כיום פרופיל בלגי

כיצד פרופיל בלגי שינה את תרבות הדיור באמריקה

פרופיל בלגי משמש לייצור חלונות אלומיניום. פרופיל בלגי מקורו באנגליה והוא משמש לייצור חלונות בעלי מראה אסתטי ועדין. יתרונו של פרופיל בלגי הוא רמת החוזק לאורך שנים רבות. כמו כן, הוא אינו מחליד או נסדק. התקנת פרופיל בלגי שינה את התפיסה של האמריקאים בכך שהתקנתו אפשרה לאמריקאים להתבונן בנוף וסביבם.